ایران کتراک

folder_openتخریب کننده بتن
commentبدون دیدگاه

فروشنده کتراک در کشور:

کتراک که بصورت پودر می باشد و به آن دینامیت بی صدا نیز گفته می شود  از طریق ایجاد انبساط و اعمال نیروی بسیار زیادی در سنگ و ساروج باعث شکستن و ایجاد ترک در سنگ میشود. مقدار مورد نیاز کتراک در هر مترمربع متفاوت هست  در صورتی که اطراف سنگ یا ساروج مد نظر باز باشد به ازای هر متر مکعب، ۶ الی ۱۴ کیلوگرم پودر کتراک مورد نیاز است حال اگر اطراف کار بسته باشد یا در زیر خاک مدفون باشد به ازای هر متر مکعب از سنگ بین ۱۵ تا ۴۵ کیلوگرم پودر کتراک مورد نیاز است اما برای بتن مسلح  به ازای  هر متر مکعب بسته به شرایط آلماتور و فضای کار بین ۲۰ تا ۴۸ کیلوگرم پودرکتراک مورد نیاز است.

نمایندگی های فروش کتراک در کشور:

نمایندگی های فروش انجمن تولیدکنندگان تخریب کننده سنگ و بتن در تهران و سایر شهرستان های ایران در حال فعالیت هستند و آماده ی ارائه  مشاوره و راهنمایی و فروش کتراک در بسته بندی های۲۰و۲۵کیلوگرمی در انواع ۳۰دقیقه ای و دو ساعته میباشند.

برخی از نکات ایمنی استفاده از کتراک:

این محصول هم در حالت دوغاب و هم در حالت پودری برای چشم انسان بسیار خطرناک میباشد. و بهتر است قبل از استفاده از عینک ایمنی و دستکش مخصوص استفاده نمایید. در صورتی که پودر یا دوغاب کتراک به صورت یا چشم پاشید، سریعا موضع را با آب خنک فراوان شسته و به جهت معاینات لازم به پزشک مراجعه نمایید.توجه داشته باشید باید تمامی آثار کتراک و یا دوغاب تمیز شده باشد.

09198008313

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Call Now Buttonتماس با ما