میزان مصرف کتراک

folder_openتخریب کننده بتن, تخریب کننده سنگ
commentبدون دیدگاه

کتراک چیست؟ کتراک چگونه کار می‌کند؟ کتراک پودر است یا مایع؟ میزان مصرف کتراک چه مقدار است؟

یک پودر خشک است که هنگام مخلوط شدن با آب با نیروی تا ۸۰۰۰ تن در هر متر مربع گسترش می یابد. مخلوط در سوراخ‌های حفاری شده در سنگ یا بتن ریخته می‌شود. این محصول ساده و بی خطر برای استفاده می باشد و در انواع سنگ و حتی بتن مسلح بکار می‌رود. به طور کلی کتراک عامل تخریب خاموش و غیر انفجاری است که قادر به تخریب سنگ یا بتن است که در آن مواد منفجره قابل استفاده نیست.

میزان مصرف کتراک

بصورت کلی برای سنگ، بتن بدون آرماتور و ساروج در صورتی که دور آن باز باشد در هر متر مکعب بین ۷ تا ۱۵ کیلو مصرف می‌شود. در صورتی که دور کار بسته باشد یا در خاک مدفون باشد برای هر متر مکعب بین ۲۰ تا ۵۰ کیلو بسته به لوازم حفاری و فضای کار، پودر مصرف می‌شود. برای بتن مسلح نیز برای هر متر مکعب بسته به شرایط آرماتور و فضای کار بین ۲۵ تا ۵۰ کیلو کتراک مصرف می‌شود.

نکاتی راجع به کتراک

پودر باید با آب شیرین سرد مخلوط شود و در اوایل روز قبل از سنگ یا بتن در خورشید گرم شود. تقریبا ۲ کیلوگرم در هر سوراخ ۱ متر عمق (با یک سوراخ قطر ۳۸ میلی متر) استفاده می‌شود.
تقریباً ۸۰ درصد عمق سوراخ‌ها را با دوغاب پر کنید، پیشنهاد می‌شود که قبل از ریختن دوغاب داخل سنگ منطقه تمیز باشد، قطر سوراخ‌های زده شده توصیه می‌شود ۳۸ میلی‌متر باشد. سوراخ‌ها نباید با قطر بیش از ۴۵ میلی‌متر حفر شوند.

فروش کتراک

بسته‌بندی کتراک کیسه‌های ۲۵ کیلویی می‌باشد. شما مشتریان عزیز می‌توانید برای اطلاع از قیمت و نحوه‌ی سفارش این محصول با شماره‌های موجود در داخل سایت تماس بگیرید.

فروش کتراک

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
Tags: , , , , , , , , , ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Call Now Buttonتماس با ما